בניית אתר

כרטיס הביקור החשוב ביותר כיום לעסק, הוא אתר האינטרנט שלו. אם החלטתם לבנות אתר (מה שלא תעשו לעיתים קרובות) חשוב שהוא יתוכנן ויראה מיליון דולר.

אילו סוגי אתרים לאש בונה?

בניית אתרים היא חלק בלתי נפרד מהעשייה של לאש שלוקחת בחשבון את הצורך היצירתי לעסק בכל עמוד ועמוד באתר, כך שהאתר יהיה בלתי נשכח והלקוחות הפוטנציאליים יהנו מכל רגע של גלישה בו. 

לאש בונה את כל סוגי האתרים – אתרי חנות עם מערכת הזמנות מורכבת, אתרי תדמית מרגשים או אתרי גלילה קומפקטיים שמאגדים את כל התוכן בעמוד אחד. יחד נחליט מה יהיה האתר הנכון ביותר עבורכם. 

כל האתרים שלנו בנויים על גבי המערכות המתקדמות ביותר כיום (WordPress ו-Elementor), מה שמאפשר לכם לקבל גישה ושליטה מלאה על האתר שלכם ושקט נפשי הודות לידיעה שהאתר מבוסס על התשתיות הטובות, המאובטחות והמתקדמות ביותר כיום. 

ירדן הראל

תהליך בניית אתר עם לאש:

אתרים מדהימים שהשקנו:

שאלות שעושות סדר

אחד היתרונות הבולטים והגדולים ביותר לבנות עם לאש אתר הוא כמובן העובדה שלאש מתמחה במיתוג ועיצוב חזותי. לבנות אתרים בהחלט לא מעט יודעים והשוק רווי, אך בשביל ליהנות מאתר יוצא מן הכלל, חשוב להבין יותר מן הכלל (; 

העיצובים של לאש, יחד עם פגישת האיפיון המקיפה ותכנון האסטרטגיה הויזואלית של האתר יוצרים את המודל המדויק ביותר לאתר מרשים ומנצח מכל היבט. 

בנוסף, חשוב מאד לציין שכל אתר שלנו נבנה בהתאמה אישית וייחודית, לאש לא עובדת על תבניות מוכנות מראש, כך שהאתר שלכם תפור בדיוק למידותיכם – ויתעלה על הציפיות.

האתר שלכם, הוא הבייבי שלכם ואנחנו בהחלט לוקחים את העניין בחשבון. חשוב לנו מאד שתהיו מעורבים, שתגשימו את עצמכם ותבטאו את מי שאתם דרך האתר שלכם. 

הצוות של לאש אחראי על דיוק וכיוון מקצועי של המהות שלכם, כך שתראו בסופו של דבר בדיוק כמו שרציתם ותרגישו הכי בנוח.

בניית אתר היא השקעה חד פעמית ולא הוצאה שוטפת. בלאש אתם תקבלו נכס דיגיטלי מושלם שכולל כל מה אשתם צריכים מבחינה גרפית ובנוי בצורה הטכנית הטובה ביותר.

כך שההשקעה החד פעמית הזו הכוללת בתוכה את כל הידע, האפיון, העיצוב והבניה עומדת לרשותכם תמיד באתר שלכם ובראש שקט.

לאש כאן בשבילכם גם אחרי שהאתר עלה לאוויר. לאש נותנת לכם אחריות גם כשהאתר מתחיל את דרכו ברשת וגם בהמשך שמחה לעמוד לרשותכם לכל שאלה. 

*זמינות לפרויקטים חדשים החל מ-8/2024. מענה לפי זמינות*

הגיע הזמן שיהיה לך אתר מקצועי.

כמה פרטים ואוטוטו מתחילים: