פיד פרפקט

בעידן בו חלון הראווה המרכזי של העסק הוא הרשתות החברתיות, חשוב שיהיה לכם פיד לא פחות ממושלם. בואו נכניס אור ועניין לאינסטגרם שלכם!

איך תדעו שפיד פרפקט זה מה שאתם צריכים?

כולנו יודעים שבעידן האינסטגרם החי והבועט שרק הופך להיות יותר ויותר רלוונטי, אנחנו כבעלי או בעלות עסקים נמדדים לפי איך שאנחנו מציגים את עצמנו ולפי הערך שאנחנו מעבירים. 

זה לא סוד שפיד שנראה וואו גורם לנו "באורח פלא" להתמגנט לכפתור ה-FOLLOW ומשם האחריות שלנו היא להמשיך ולייצר תכנים מרעננים ללקוחות הפוטנציאליים שלנו. 

פיד פרפקט הוא בדיוק מה שאתם צריכים כדי להתחבר ללב של הלקוחות שלכם בסושיאל ומהווה בשבילכם הזדמנות להיראות כמו המותג המקצועי שאתם באמת. 

Feed Perfect

מה פיד פרפקט נותן לכם? הכל.

לכם נשאר רק לעשות העתק-הדבק ולקצור מחמאות. חסכו לעצמכם את הטרחה ותנו ללאש להוביל היישר אתכם היישר לנקודת הסיום. 

נגן וידאו

מתוך יום צילום לפיד פרפקט

למי פיד פרפקט מתאים?

הצצה לפיד פרפקטס שעושים רעש ברשת

עמדו על התמונה כדי לראות את הפיד לפני העיצוב

שאלות שעושות סדר

פיד פרפקט כולל פגישת אפיון ותכנון פיד, בניית לוח השראה ליום צילום, יום צילום עם הצלם של לאש, גרפיקה לפוסטים כל חודש ועיצוב Highlights. אם תרצו תוכלו להוסיף אפילו כתיבת תוכן.

לאש מתמחה בכל הנוגע למיתוג, עיצוב ותכנון ויזואלי לעסקים. לקחנו בחשבון את החבילה השלמה והמקצועית ביותר בשביל להעמיד לכם פיד אינסטגרם היסטרי ומרתק, שמניסיון מביא לתוצאות מעולות, וזאת הודות לצילומים המקצועיים, לתכנון המדויק ולחומרים הגרפיים המעוצבים הטובים ביותר.

חוץ מזה, יש לכם עבודה להתעסק בה, תשאירו לנו את כל מה שקשור לעיצוב שלכם באינסטגרם, אתם תקצרו את הפירות מהתוצאות. 

כחלק מהשירות של פיד פרפקט, מגיע לכם להנות מפגישת איפיון מקיפה הכוללת גם העלאת רעיונות. במהלך הפגישה נעשה סדר וחשיבה משותפת על מנת להגיע לרעיונות החדים, המעניינים והיצירתיים ביותר. כשלאש לצידכם, אתם יכולים לאפשר לעצמכם להירגע כי יש מי שיעצב את האינסטגרם שלכם הכי טוב שיש.

כן, זה אפשרי. כתיבת תכנים מוצעת רק ללקוחות המעונינים בכך.

לקוחות מדווחים מהאינסטה:

*קבלת פרויקטים חדשים החל מ-9/2024. מענה לפי זמינות*

מוכנים לאינסטגרם נוצץ ואטרקטיבי?