מיתוג עיסקי

בואו לחגוג את המותג שלכם עם כל העיצובים שאתם צריכים ממש עכשיו. זה הזמן להפוך חלום למציאות, לעבור ממצב תכנון לביצוע של השפה הגרפית והמיתוג.

איך מיתוג עסקי יוצר את ה-DNA הבלעדי שלכם?

מיתוג עסקי הוא התכלס, הוא מה שכולנו משתוקקים לו אחרי כל התכנונים, הרעיונות והשאיפות, זה בדיוק החלק בו אנחנו מחדדים את העפרונות (או פותחים את התכונות הגרפיות) ויוצאים לדרך!

 

בשלב המרגש הזה ניצור את האלמנטים הוויזואליים הרלוונטים להמשך הפעילות של העסק שלכם, ביניהם: לוגו, כרטיסי ביקור, חתימות מייל, קאברים ייחודיים לפייסבוק, לאתר או ללינקדין ועד עיצוב אריזות מוצרים, פלאנרים, פוסטרים, עיצוב גרפי לקירות המשרד והרשימה עוד ארוכה מאד. 

 

מיתוג עסקי מתייחס גם לתוצרים פיזיים (פרינט) וגם כמובן לעולם הדיגיטל הפועם שמראה לכולנו עד כמה נוכחות אונליין היא הנוכחות החשובה ביותר כיום עבור הרבה מאד עסקים. 

חווית מיתוג
חווית מיתוג

למי מתאים מיתוג עסקי?

לקוחות מפרגנים מתוך תהליך יצירת מיתוג עסקי

חווית מיתוג

שאלות שעושות סדר

לא, מדובר בשני שירותים נפרדים. מיתוג עסקי כולל את כל פריטי המיתוג שאתם צריכים בשביל לשווק את העסק שלכם.

לעומת זאת, עיצוב פיד לאינסטגרם זהו שירות נישתי וספציפי מאד עליו לאש נותנת מענה עשיר, מדויק ומתוכנן בפני עצמו – השירות נקרא פיד פרפקט והוא מאפשר לכם להנות מעיצוב אינסטגרם שהוא לא פחות ממושלם, מתוחכם ומושך את העין בהתאם לשפה המיתוג שלכם. 

בהחלט. שירות המיתוג העסקי של לאש הוא גמיש והוא מותאם פר עסק, כלומר, יכול להיות מצב שעסק אחד צריך מיתוג מלא שמורכב מהרבה מאד אלמנטים עיצוביים, ומנגד יהיה עסק שיצטרך פחות אלמנטים מיתוגיים אך מתוכם יתכן שיהיו פרויקטים מורכבים יותר. 

השירות כמו כן מתאים גם לעסקים שאין להם שפה מיתוגית בכלל ויותר מנשמח להתחיל איתם את התהליך מאפס, החל משירותי הייעוץ שלנו ועד לביצוע המוגמר. 

ישנם כל מיני רבדים לעיצוב, מיתוג והעולם הויזואלי. יש תחומים שנכון לפשט עבורם את התהליך ויש תחומים שדורשים העמקה.

עבור בעלי עסקים שכבר עברו תהליך מיתוג (או יותר) ומרגישים שלא עובד להם, אני מציעה את שירות חווית מיתוג. השירות הזה נותן מענה מקצועי, מקיף ושלם שמוגש כחוויה שתשכיח מכם את חוויות העבר ותוציא אתכם עם חיוך וגאווה במותג שלכם.

שפה ויזואלית כוללת מרכיבים ויזואלים אשר יוצרים שפה מבדלת וייחודית לעסק, כמו: בחירת פלטת צבעים, פונטים, אייקונים, תמונות תדמית, סטיילינג, טקסטורות, וקטורים ועוד.

היא הבסיס של האסטרטגיה שלכם ועוזרת לכם לשמור על אופי המותג גם בכוחות עצמכם ומספקת לכם את כל המרכיבים לשם כך. אם אין לכם עדיין ממליצה לקרוא על שירות אסטרטגיה ויזואלית שנועד בדיוק עבור זה.

שניצור לכם את המיתוג העסקי המושלם?

השאירו פרטים ובקרוב מתחילים: