פגישת מותג

חסכו בזמן, עם הרבה ביטחון ואפס טעויות. פגישת מותג תסלול לכם את הדרך למותג מדהים.

מה פגישת מותג נותנת לכם?

לאש מאמינה במותגים שיש להם מה להגיד ועוזרת להם להבין מה דרוש כדי להגיד את זה. פגישת מותג היא רק אני ואתם חוקרים את העסק בפגישה אישית וממוקדת שעושה סדר בכל מה שקשור למיתוג ולעסק שלכם.

כבר לא צריך להסס ולבדוק אלף כיוונים. בואו לגלות את המותג שלכם מההתחלה או מחדש בפגישת מותג. נעבור יחד על כל האספקטים ונבין איפה צריך להשקיע כדי לבסס מותג חזק ובולט בנישה שלכם. תקבלו המלצות ופעולות מדוייקות כדי להוציא את המיטב מהתקציב שלכם. 

עלות פגישת מותג – 700 ₪ כולל מע״מ

למי פגישת מותג מתאימה?

מה הלקוחות אומרים על פגישת מותג:

שאלות נפוצות

פגישת מותג מתאימה את עצמה לשלב בו העסק נמצא. זה אומר שהיא מתאימה מאוד לעסק חדש, אך גם לעסק קיים שמתקשה להסתדר עם התקציב ומרגיש שהוא לא יודע איפה המיתוג שלו יעבוד הכי טוב.

את הסיכום של פגישת מותג מקבלים לאחר הפגישה במייל מסודר ומפורט. בסיכום יופיע סיכום הפגישה, ההמלצות שלי בעקבות השאלון שמילאנו יחד והצעדים לדרך המלך כדי שתוכלו לנצל את התקציב בצורה הנכונה שתבסס את המיתוג שלכם.

בפגישה אנחנו קודם כל מכירים. כדי שאוכל לתת המלצות מדוייקות ונכונות עבורכם, חשוב שאכיר את היזם או היזמת מאחורי העסק. חלק מהדברים שאני עושה בפגישה: סקירה כללית של העסק שלכם. מה היחוד שלכם? מה היכולות האישיות שיעזרו לכם למנף את העסק ושווה לכם להשקיע את הזמן? אם אתם עסק קיים אז באילו זירות אתם נמצאים והאם אתם מתפקדים כמותג חזק ובולט? ועוד הרבה שאלות שיפתחו לכם את הראש והדמיון.

שנתחיל לדבר על המותג שלכם?

השאירו פרטים ואחזור אליכם: