פגישת מותג

– 700 ₪ כולל מע״מ –

המותג שלכם הוא הבייבי שלכם ואתם רוצים את הטוב ביותר עבורו, כבר בצעדיו הראשונים בעולם העסקי הגדול. בדיוק לשם כך חשוב שתעברו תהליך בניית מותג עסקי מדויק, אסטרטגי ואטרקטיבי.

אני מזמינה אתכם לשבת איתי לשיחת ייעוץ שתעשה לכם סדר מופתי בכל מה שקשור למותג שלכם. 

איך תדעו שאתם צריכים פגישת מותג?

אם אתם מרגישים שאתם שוחים בתוך בריכה עם מים עמוקים מאד, בתוך עולם גרפי ומיתוגי שאתם לא באמת מכירים עד הסוף ולא בטוחים בו, כשסביבכם הרבה מאד סימני שאלה שמעכבים אתכם מלהיות הסופרסטארים שחלמתם – אז הגעתם למקום הנכון. 

מניסיוני הרב אני כבר יודעת כמה קל ללכת לאיבוד בתוך תהליך כל כך עמוק שהולך פחות או יותר לקבוע איך העסק יראה מבחוץ, בעיניי הלקוחות שלנו, ולכן יש שלבים שפשוט אי אפשר לדלג עליהם וחשוב לבצע אותם כמו שצריך. 

פגישת מותג באה לעשות לכם הרבה סדר ולהעניק לכם ביטחון בכל הנוגע למותג שלכם. היא מהווה את תוכנית ההתנעה החשובה שתעזור לכם להוציא את המיטב מהתקציב שלכם. 

האתר בבניה

אפיון

בפגישה נשב ונראה את הקיים, נבין מהו הייחוד והבידול שלכם, מהן היכולות האישיות שיעזרו לכם למנף את העסק, במה שווה לכם להשקיע את האנרגיה ובמה פחות, נברר באילו זירות אתם נמצאים כעת, האם הן נכונות לכם ומחוברות לצרכים שלכם באמת.

סיכום והמלצות ספציפיות

בתום פגישת המותג ייכתב סיכום מסודר עם תובנות הפגישה וישלח אליכם באופן כזה שתוכלו לצאת לדרך עם ראש מאורגן יותר, תוכנית עבודה ברורה ותקציב ברור לקראת הדרך המרגשת אליה אתם פוסעים.

רעות אג'ג'

למי מתאימה פגישת מותג?

לקוחות מסכמים את חווית פגישת המותג

שאלות שעושות סדר

בהחלט! פגישת מותג מותאמת לכל שלב בו העסק שלך נמצא. השיחה מתמקדת בעסק שלך בשלב בו הוא נמצא, תוך בחינה של התוצרים הגרפיים הקיימים, תכנון מחדש של פיזור התקציב במקומות המדויקים ביותר לעסק שלך בהתאם לאופי שלו, לקהל היעד ולפטלפורמות השונות בהן הוא עשוי לעבוד באופן הטוב ביותר.

סיכום פגישת המותג שלנו יישלח אליכם באופן מסודר ומפורט במייל כך שתוכלו לחזור אליו בכל פעם שתרגישו צורך.

בסיכום יופיעו סיכומי הפגישה, ההמלצות שקיבלתם בעקבות השאלון שמילאנו יחד וכמובן הצעדים הנדרשים על מנת לעלות על דרך המלך לטובת בניית מותג עסקי מצליח ורווחי. 

השלב הראשון יהיה כמובן להכיר – קודם כל את האדם שעומד מאחורי העסק וגם כמובן את העסק עצמו והחזון שלכם קדימה.

לפניכם חלק מהדברים המרכזיים שנעשה במהלך הפגישה שלנו: נבצע סקירה כללית של העסק, נבין מהו הייחוד והבידול שלכם, מהן היכולות האישיות שיעזרו לכם למנף את העסק, במה שווה לכם להשקיע את האנרגיה ובמה פחות, נברר באילו זירות אתם נמצאים כעת, האם הן נכונות לכם ואיפה עוד שווה להופיע. 

נענה על עוד שאלות נוספות שיעזרו לכם להעיר את הצד היצירתי והאסטרטגי שיתן לכם את הדחיפה קדימה אל המקומות אליהם תרצו להגיע.

שנתחיל לדבר ולתכנן את הצעדים שלכם כמותג מצליח?

השאירו פרטים ונדבר ממש בקרוב…