אסטרטגיה ויזואלית

מאחורי כל מותג נוצץ ומרשים עומד גוף האחראי על תכנון האסטרטגיה שלב אחרי שלב. מהפרט הקטנטן ביותר ועד הפרטים הגדולים של ממש, המתכון להצלחה נכתב באמצעות אסטרטגיה ויזואלית מדויקת. 

למה אסטרטגיה ויזואלית היא מאסט עבור העסק שלכם?

יצא לכם פעם לתהות מה הופך מותג אחד למושך הרבה יותר ממותג אחר?

ייתכן וגם הרהרתם איך בשוק רווי עסקים שנותנים למעשה שירות דומה עדיין יש עסקים המבדלים את עצמם, כאשר חלק נראים בעינינו אטרקטיביים כל כך וחלק פשוט מרחיקים?

התשובה היא יצירת אסטרטגיה ויזואלית למותג שלכם.

הסוד ליצירת מותג נחשק טמון ביכולת ליצור סקרנות ורצון לחקור לעומק את המוצר או השירות שאתם מציעים, באמצעות האופן בו תציגו אותו.

כאן לאש נכנסת לתמונה.

על הפרק מובטחת חוויה שלמה ומרגשת, נוטפת סטייל שתעזור לכם לייצר תוכנית אסטרטגיה ויזואלית שמטרתה תהיה למשוך את הקהל הנכון לכם, זה שתמיד רציתם, מבלי להיראות כמו עוד קופי פייסט של מותגים או עסקים בתחומכם. 

לאש מזמינה אתכם לתרגם את החלומות שלכם לאסטרטגיה ויזואלית מצליחה ומעוררת השראה.

IMG_2990-Edit

כל הטוב שנכנס בתוך אסטרטגיה ויזואלית

אפיון

מהרגע שהחלטתם שאתם מעוניינים לבנות יחד איתנו את התוכנית המדויקת ליצירת המותג שלכם, נעבור תהליך חשוב הכולל: בקרה של העסק, אפיון מעמיק שיעזור לכם להכיר עוד צדדים שיכול להיות שאפילו לא ידעתם שקיימים במותג שלכם.

מלוח השראה ליצירה בפועל

ניצור לוח השראה ייחודי המציג את אופי המותג שלכם וכולל חיבורים רעיוניים מעניינים, בנוסף נתאם כבר בשלב זה יום צילום תדמית, סטיילינג ובחירת קונספט שידייקו אתכם ליצירת ה-DNA הבלעדי שלכם.

תיקיית מרכיבים גרפיים

מכל הטוב הזה נבנה עבורכם את אופי המותג שלכם עם מרכיבים גרפים מדוייקים, ביניהם: פונטים, פלטת צבעים, אייקונים וטקסטורות ולקינוח נכתוב עבורכם את סיפור המותג שילך איתכם לכל מקום, כאשר כל אלו יתכנסו ויאוחדו אל תוך ספר המותג שלכם.

חווית מיתוג

למי אסטרטגיה ויזואלית מתאימה?

DONT FILTER YOUR

שאלות שעושות סדר

אסטרטגיה ויזואלית היא השלב המדויק ביותר שנכון לעשות בתחילת דרכך העסקית. כעת בשלב יצירת המותג שלך, חשוב לדעת איך ניתן לייצר את הקול היחודי שמאפיין אותך. 

אסטרטגיה ויזואלית עוזרת ליצור את ה-DNA המיתוגי שלך שבסופו של דבר יתהווה ויהפוך למותג שהוא רק שלך.

חשוב לי להגיד שאתם לא הראשונים ולא האחרונים שנכוו מתהליך מיתוג שלא מבטא אתכם, וכאן טמונה הבעיה. 

בתהליך האסטרטגיה הויזואלית עם לאש נבין את הערכים של העסק שלך, נייצר את הבידול וניצור את הקונספט המדויק לך.  אחרי שנאפיין לעומק את כל המרכיבים החשובים הללו, הפאזל יתחיל להתחבר וניצור עבורך את תוכנית המיתוג המושלמת לך, זאת שתוביל אותך למיתוג שילווה אותך שנים בגאווה.

התשובה טמונה בשאלה. בדיוק מהסיבה שיש לך תקציב מוגבל, לא תוכל להרשות לעצמך לעבור בקרוב שוב תהליך מיתוג, נכון? 

קיצורי דרך הם הדבר מהם הכי חשוב שתיזהרו, ולכן המלצתנו היא לא לדלג על תהליך מיתוג מלא ולא לעבור לתוצרים גרפיים לפני תהליך עומק.

לכן, כאשר בוחרים לעבוד באופן יסודי, מתוכנן וחכם, ממזערים את הסיכויים לטעויות, עוברים תהליך מעמיק יותר ובכך מגדילים משמעותית את הסיכויים לקלוע במיתוג המדויק ביותר לכם מבלי לעשות טעויות תקציב.

אסטרטגיה משמע, תכנון מראש וחיזוי של המותג שלכם שעומד להיות ממשי. בדיוק באותה מידה שקיימת אסטרטגיה שיווקית נכונה שמטרתה לנצל נכון את תקציב הלקוח, אסטרטגיה ויזואלית היא תכנון שאמור להגיע עוד קודם לכן, ומטרתו לייצר קו מחשבה ותכנון מקדים לקראת עיצוב, כדי שהתוצרים יהיו לא רק מרשימים ויזואלית, אלא גם נכונים ומדויקים לאופי המותג שלכם.

לקוחות מספרים על תהליך אסטרטגיה ויזואלית עם לאש

שנתחיל לתכנן את סיפור ההצלחה של המותג שלכם?

כמה פרטים ואוטוטו מתחילים: