אסטרטגיה ויזואלית

מאחורי כל מותג נוצץ ומרשים עומד גוף האחראי על תכנון האסטרטגיה הויזואלית שלב אחרי שלב. לאש גאה להיות הראשונה שהטביעה את המותג אסטרטגיה ויזואלית בארץ ובונה אותה מהפרט הקטנטן ביותר ועד הפרטים הגדולים של ממש.

למה אסטרטגיה ויזואלית בלאש היא הרבה מעבר לעיצוב גרפי?

יצא לכם פעם לתהות מה הופך מותג אחד למושך הרבה יותר ממותג אחר?

ייתכן וגם הרהרתם איך בשוק רווי עסקים שנותנים למעשה שירות דומה עדיין יש עסקים המבדלים את עצמם, כאשר חלק נראים בעינינו אטרקטיביים כל כך וחלק פשוט מרחיקים?

הסוד ליצירת מותג נחשק טמון ביכולת ליצור אצל הלקוחות הפוטנציאלים חיבור עמוק וסקרנות כלפי המוצר או השירות שאתם מציעים, באמצעות האופן בו תציגו אותו.

כאן לאש נכנסת לתמונה.

מובטחת חוויה מקצועית, שלמה ומרגשת שתיצור לכם תוכנית אסטרטגיה ויזואלית שמטרתה תהיה למשוך את הקהל הנכון לכם, זה שתמיד רציתם, מבלי להיראות כמו עוד קופי פייסט של מותגים או עסקים בתחומכם. 

IMG_3027
IMG_2990-Edit

חלק מהטוב שתקבלו בתוך אסטרטגיה ויזואלית

אפיון וליווי

מהרגע שהחלטתם שאתם מעוניינים לבנות יחד איתנו את התוכנית המדויקת ליצירת המותג שלכם, נעבור תהליך חשוב הכולל: בקרה של העסק, אפיון מעמיק שיעזור לכם להכיר עוד צדדים שיכול להיות שאפילו לא ידעתם שקיימים במותג שלכם.

השראה וגיבוש קונספט

ניצור לוחות קונספט ייחודיים המציגים את אופי המותג שלכם בצורה שתוכלו ממש להרגיש אותו, וכוללים חיבורים רעיוניים מעניינים.

יום צילום חווייתי

יום צילום תדמית וסטיילינג שידייקו אתכם ואת אופי המותג הבלעדי שלכם עם תמונות מדוייקות לשימוש בכל מקום בו המותג שלכם נמצא וחווית צילום מהממת.

עיצוב לוגו ואנימציה ללוגו

המרכיב החשוב ביותר בכל מותג. נעצב עבורכם לוגו מקצועי שיכיל את ערכי העסק ויוביל בגאווה את המותג שלכם.

אופי מותג יחודי

מכל הטוב הזה נבנה עבורכם את אופי המותג שלכם הכולל: פונטים, פלטת צבעים, אייקונים וטקסטורות. נעצב עבורכם גם את כל המרכיבים הגרפים שאתם צריכים לפרינט או לדיגיטל ולקינוח נכתוב עבורכם את סיפור המותג שלכם שילך איתכם לכל מקום.

DONT FILTER YOUR
חווית מיתוג

למי אסטרטגיה ויזואלית מתאימה?

שאלות שעושות סדר

אסטרטגיה ויזואלית היא שירות מיתוג הפרימיום של לאש. היא כוללת הרבה יותר מיצירת הלוגו ופריטי המיתוג וממש מכניסה אותך לתהליך בניית הקונספט ואופי המותג. שירות האסטרטגיה הויזואלית נותן לך את האקסטרא ולכן הוא שירות פרימיום.

ישנה אפשרות לקחת את שירות המיתוג העסקי שכולל את הבסיס החשוב ולהתחיל איתו.

חשוב לי להגיד שאתם לא הראשונים ולא האחרונים שנכוו מתהליך מיתוג שלא מבטא אתכם, וכאן טמונה הבעיה. 

בתהליך האסטרטגיה הויזואלית עם לאש נבין את הערכים של העסק שלך, נייצר את הבידול וניצור את הקונספט המדויק לך.  אחרי שנאפיין לעומק את כל המרכיבים החשובים הללו, הפאזל יתחיל להתחבר וניצור עבורך את תוכנית המיתוג המושלמת לך, זאת שתוביל אותך למיתוג שילווה אותך שנים בגאווה.

התשובה טמונה בשאלה. בדיוק מהסיבה שיש לך תקציב מוגבל, לא תוכל להרשות לעצמך לעבור בקרוב שוב תהליך מיתוג, נכון? 

קיצורי דרך הם הדבר מהם הכי חשוב שתיזהרו, ולכן המלצתנו היא לא לדלג על תהליך מיתוג מלא ולא לעבור לתוצרים גרפיים לפני תהליך עומק.

לכן, כאשר בוחרים לעבוד באופן יסודי, מתוכנן וחכם, ממזערים את הסיכויים לטעויות, עוברים תהליך מעמיק יותר ובכך מגדילים משמעותית את הסיכויים לקלוע במיתוג המדויק ביותר לכם מבלי לעשות טעויות תקציב.

אסטרטגיה משמע, תכנון מראש וחיזוי של המותג שלכם שעומד להיות ממשי. בדיוק באותה מידה שקיימת אסטרטגיה שיווקית נכונה שמטרתה לנצל נכון את תקציב הלקוח, אסטרטגיה ויזואלית היא תכנון שאמור להגיע עוד קודם לכן, ומטרתו לייצר קו מחשבה ותכנון מקדים לקראת עיצוב, כדי שהתוצרים יהיו לא רק מרשימים ויזואלית, אלא גם נכונים ומדויקים לאופי המותג שלכם.

לקוחות מספרים על תהליך אסטרטגיה ויזואלית בלאש

שנתחיל לתכנן את סיפור ההצלחה של המותג שלכם?

כמה פרטים ואוטוטו מתחילים: