תשכחו כל מה שידעתם על מיתוג. לאש גאה להציג:

אסטרטגיה ויזואלית

אסטרטגיה ויזואלית מכילה את כל מה שעסק צריך כדי לבסס מותג משפיע ומעורר השראה. מובטחת חוויה מרגשת ויחודית שנותנת מקום לרעיונות הגדולים.

בלאש אל תגידו מיתוג, תגידו אסטרטגיה ויזואלית.

יצא לכם פעם לתהות מה הופך מותג אחד למושך הרבה יותר ממותג אחר?

הסוד ליצירת מותג נחשק טמון ביכולת ליצור אצל הלקוחות הפוטנציאלים חיבור עמוק וסקרנות כלפי המוצר או השירות שאתם מציעים, באמצעות האופן בו תציגו אותו.

כאן לאש נכנסת לתמונה.

מובטחת חוויה מקצועית, שלמה ומרגשת שתיצור לכם את כל מה שאתם צריכים כדי למשוך את הקהל הנכון לכם, זה שתמיד רציתם, מבלי להיראות כמו עוד קופי פייסט של מותגים או עסקים בתחומכם. 

אסטרטגיה ויזואלית
IMG_2990-Edit

חלק מהטוב שתקבלו בתוך אסטרטגיה ויזואלית

אפיון ופיצוח רעיוני

מהרגע שהחלטתם שאתם מעוניינים לבנות יחד את התוכנית המדויקת ליצירת המותג שלכם, נעבור תהליך חשוב הכולל: בקרה של העסק, אפיון מעמיק שיעזור לכם להכיר עוד צדדים שיכול להיות שאפילו לא ידעתם שקיימים במותג שלכם ופיצוח מחשבות ורעיונות לקונספט ממשי.

מרעיון ליצירת קונספט

נחווה יחד את התחושות והרגשות העולים מלוחות הקונספט הייחודיים שאצור עבורכם המציגים את אופי המותג שלכם בצורה שתוכלו ממש להרגיש אותו, וכוללים חיבורים רעיוניים מעניינים.

יום צילום אפקטיבי

הגיע הזמן להעביר את החשיבה והתכנון לידי ביצוע! נתחיל ביום צילומי תדמית או סטיילינג למוצרים והשירותים שלכם שידייקו אתכם ואת האופי הבלעדי של המותג בחווית צילום מהממת.

תיקיית לוגו ואנימציות מיוחדות

לוגו - המרכיב הבסיסי הזכיר ביותר בכל מותג. תיקיית לוגואים שתאפשר לכם לשווק בקלות עם הסמל הכי משמעותי במיתוג שלכם - הלוגו.

אופי מותג יחודי

מכל הטוב הזה אבנה עבורכם עבורכם את אופי המותג החדש שלכם הכולל את כל המרכיבים: פונטים, פלטת צבעים, אייקונים וטקסטורות, סיפור מותג כתוב היטב, עיצובים גרפים שתוכלו כבר להתחיל לרוץ קדימה - וכל אלו מוכנים לשימוש בדרך הבטוחה לבסס מותג חזק.

DONT FILTER YOUR

אסטרטגיה ויזואלית איך זה נראה?

DETAILS by Eti tzarfati
bodacious babe
רז יעקב
Screen Shot 2022-01-13 at 17.19.57

למי אסטרטגיה ויזואלית מתאימה?

שאלות שעושות סדר

אסטרטגיה ויזואלית היא שירות מיתוג הפרימיום של לאש. היא כוללת הרבה יותר מיצירת הלוגו ופריטי המיתוג וממש מכניסה אותך לתהליך בניית הקונספט ואופי המותג. שירות האסטרטגיה הויזואלית נותן לך את האקסטרא ולכן הוא שירות פרימיום.

ישנה אפשרות לקחת את שירות המיתוג העסקי שכולל את הבסיס החשוב ולהתחיל איתו.

חשוב לי להגיד שאתם לא הראשונים ולא האחרונים שנכוו מתהליך מיתוג שלא מבטא אתכם, וכאן טמונה הבעיה. 

בתהליך האסטרטגיה הויזואלית עם לאש נבין את הערכים של העסק שלך, נייצר את הבידול וניצור את הקונספט המדויק לך.  אחרי שנאפיין לעומק את כל המרכיבים החשובים הללו, הפאזל יתחיל להתחבר וניצור עבורך את תוכנית המיתוג המושלמת לך, זאת שתוביל אותך למיתוג שילווה אותך שנים בגאווה.

התשובה טמונה בשאלה. בדיוק מהסיבה שיש לך תקציב מוגבל, לא תוכל להרשות לעצמך לעבור בקרוב שוב תהליך מיתוג, נכון? 

קיצורי דרך הם הדבר מהם הכי חשוב שתיזהרו, ולכן המלצתנו היא לא לדלג על תהליך מיתוג מלא ולא לעבור לתוצרים גרפיים לפני תהליך עומק.

לכן, כאשר בוחרים לעבוד באופן יסודי, מתוכנן וחכם, ממזערים את הסיכויים לטעויות, עוברים תהליך מעמיק יותר ובכך מגדילים משמעותית את הסיכויים לקלוע במיתוג המדויק ביותר לכם מבלי לעשות טעויות תקציב.

אסטרטגיה משמע, תכנון מראש וחיזוי של המותג שלכם שעומד להיות ממשי. בדיוק באותה מידה שקיימת אסטרטגיה שיווקית נכונה שמטרתה לנצל נכון את תקציב הלקוח, אסטרטגיה ויזואלית היא תכנון שאמור להגיע עוד קודם לכן, ומטרתו לייצר קו מחשבה ותכנון מקדים לקראת עיצוב, כדי שהתוצרים יהיו לא רק מרשימים ויזואלית, אלא גם נכונים ומדויקים לאופי המותג שלכם.

לקוחות מספרים על אסטרטגיה ויזואלית

שנתחיל לתכנן את סיפור ההצלחה של המותג שלכם?

כמה פרטים ואוטוטו מתחילים: